محموله 540 کیلویی مرفین در " امیدیه " توقیف شد

سردار "محمدرضا اسحاقی" گفت:ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان "امیدیه" استان خوزستان و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان "کرمانشاه"در اقدام اطلاعاتی مشترکی از انتقال یک محموله مواد مخدر به شهرستان امیدیه مطلع شدند، که بلافاصله موضوع را بصورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس با مستقر شدن در محورهای مواصلاتی و کنترل خودرو های عبوری در مسیر شهرستان "امیدیه به اهواز" یک دستگاه تریلر یخچال دار را شناسایی و متوقف کردند، که در این زمینه دو نفر سرنشین آن دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: ماموران در بازرسی تخصصی از تریلر توقیف شده مقدار 540 کیلو ماده مخدر مرفین را که به طرز ماهرانه ای در قسمت یخچال آن جاسازی شده بود، کشف کردند.

 به گفته وی ماموران در ادامه طی یک اقدام غافلگیرانه، یک دستگاه پژو 206 که محموله مواد مخدر را اسکورت می کرد، نیز شناسایی و توقیف کردند، که بلافاصله راننده آن دستگیر شد.

 اسحاقی بار دیگر با اشاره به توقیف یک دستگاه تریلر یخچال دار و یک دستگاه خودرو 206 و همچنین کشف 540 کیلو مرفین، خاطر نشان کرد: در این راستا سه سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شدند.

منبع:رهیاب

/ 0 نظر / 35 بازدید